Tartu Spordiakadeemiasse valiti 5 meie klubi sportlast

lisatud: 14.09.2018

Eesti Olümpiakomitee kinnitas Tartu Spordiakadeemia 2018/2019 õppeaasta sportlaste nimekirja, kuhu kuulub 20 noorsportlast. Noorsportlased valis esitatud avalduste alusel välja Tartu Linnavalitsuse ja Tartu Spordiliidu poolt koostatud komisjon. Spordiakadeemiasse said kandideerida noored sportlased, kes õpivad Tartu linna või lähipiirkonna üldhariduskoolide gümnaasiumiastmes, kutseõppeasutuses või kõrgkoolis.

Meie klubist osutusid valituteks

  • Kadri Uigakorvpall
  • Margit Kalkkergejõustik
  • Anna-Gret Asikorvpall
  • Helena Jäeiluvõimlemine
  • Karolina Komissarovavehklemine

Loe tervet artiklit

märksõnad: Spordiakadeemia, EOK, margit kalk, kadri uiga, karoliina komissarova, Anna-Gret Asi, helena jäe

Loe lisaks