Võistlused ja üritused

Tartu Linna ja Maakonna Lasteaedade Spordipäev

Kevadine Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäev toimub 11. mail 2022.a kell 10.00 Tartu Tamme staadionil (Tamme puiestee 1). 
Spordipäeval ootame osalema kõiki lapsi Tartu linna ja maakonna lasteaedadest!


Virtuaalne spordipäev kõikidele Eesti lasteaedadele
Sel aastal toimub järjekordselt ka virtuaalne lasteaedade spordipäev, et kõik lasteaiad üle Eesti saaksid vahvast spordipeost osa võtta. Virtuaalselt on teil võimalik spordipäev läbi viia 2.- 23. mai 2022.
Palun registreerida oma lasteaia osalus virtuaalsel spordipäeval e-postil reeta.parts@tartukalev.ee saates 3 parimat paigalt kaugushüppe tulemust ning osavusteatejooksu aja.
Virtuaalset lasteaedade spordipäeva tutvustav video .
Virtuaalse lasteaedade spordipäeva diplom

Tõeliselt rohkearvulise osavõtjaskonnaga laste spordipäevad juhatab sisse Tartu linnapea hr Urmas Klaas ja Tartumaa Spordiliidu esindaja. Oma etteaste teeb avamisel Jakobi Mäe Teatristuudio. Võistluste korraldamisele aitavad kaasa Tartu Helika lasteaed liikumisõpetaja ja õppealajuhataja Tiina Kivisalu, Tartu Spordiselts Kalev treenerid ja aktivistid. Soojendusvõimlemise viib läbi mitmevõistleja Hans-Christian Hausenberg.

Lasteaedade spordipäevad propageerivad liikumise tähtsust ja tervislikke eluviise juba varases nooruses. Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäeval ei selgitata paremusjärjestust ning kõik lapsed saavad auhinna. Kindlasti ootame sel aastal kaasa elama ka lapsevanemaid! Tartu linna ja Tartu maakonna lasteaedade spordipäevad on ainulaadsed, kuna lasteaedadele teisi nii suuri spordiüritusi Tartus ja Eestis ei korraldata. Samuti ühendab see üritus läbi spordi lasteaia rühmade õpetajad ja liikumisõpetajad, kes saavad omavahel regulaarselt kogemusi jagada ning vajadusel õppematerjale vahetada.
Spordipäeva toimumist toetavad: Eesti Pagar, Tartu linn, Tartu Kultuurkapital, Tartu Sport, Tartumaa Spordiliit, Jakobi Mäe Teatristuudio, Vudila Mängumaa ja Veepark, Värska Originaal AS.

Orienteeruv päevakava
Kogunemine alates kell 9.15
Pidulik avamine kell 9.45
Spordipäeva sportlik osa kell 10.00
Spordipäevast osa võtnud lasteaedade autasustamine alates 11.30

Vaata spordialade juhendit siit

Registreerumine
Tartu linna ja maakonna lasteaedad spordipäevale registreerimise tähtaeg on 6. mai 2022.a.
Registreeru alloleval vormil või tel +372 744 2124

Osavõtutasu
1€/laps
Tartu linna lasteaedadel tasub osavõtumaksu Tartu Linnavalitsus. 
Maakonna lasteaiad saavad tasuda kohapeal sularahas või arve alusel.

Võistluste kajastamine (fotod, videod)

Registreerumisega võistlusele "Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäev" kinnitab osavõtja nõusolekut nimetatud võistluse juhendiga ja lubab kasutada endast ürituse ajal tehtud fotosid ürituse propageerimiseks Tartu Spordiselts Kalevi kodulehel, Facebooki lehel, Instagramis ja meedias.

Võistluste korraldaja
Tartu Spordiselts Kalev (Turu 8), tartukalev@tartukalev.ee
Peakohtunik: Reeta Parts, reeta.parts@tartukalev.ee

Registreeru siin

Email again: