Võistlused ja üritused

Tartu Linna ja Maakonna Lasteaedade Spordipäev

Talvine Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäevad toimuvad 7. ja 14. novembril 2019.a Tartu Ülikooli Spordihoones. Spordipäeval ootame osalema üle 1000 lapse viiekümnest lasteaiast!

Tartu maakonna lasteaeda spordipäev toimub 7. novembril ja Tartu linna lasteaedade spordipäev toimub 14. novembril.

Tõeliselt rohkearvulise osavõtjaskonnaga laste spordipäevad juhatab sisse Tartu linna esindaja ja Tartumaa esindaja. Avamisele annavad hoogu Tartu Kalevi Iluvõimlemiskooli Diiva laste ilusad tantsud. Võistluste korraldamisele aitavad kaasa Eesti Kergejõustikuliit, Tartu Helika lasteaed liikumisõpetaja ja õppealajuhataja Tiina Kivisalu, Tartu Spordiselts Kalev treenerid ja aktivistid. Soojendusvõimlemise viib läbi Tartu Spordiselts Kalevi olümpiasportlane 400m tõkkejooksja Jaak-Heinrich Jagor.

Lasteaedade spordipäevad propageerivad liikumise tähtsust ja tervislikke eluviise juba varases nooruses. Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäeval ei selgitata paremusjärjestust ning kõik lapsed saavad auhinna. Kindlasti ootame sel aastal kaasa elama ka lapsevanemaid! Tartu linna ja Tartu maakonna lasteaedade spordipäevad on ainulaadsed, kuna lasteaedadele teisi nii suuri spordiüritusi Tartus ja Eestis ei korraldata. Samuti ühendab see üritus läbi spordi lasteaia rühmade õpetajad ja liikumisõpetajad, kes saavad omavahel regulaarselt kogemusi jagada ning vajadusel õppematerjale vahetada. 

Spordipäeva toimumist toetavad: Eesti Pagar, Tartu linn, Tartu Kultuurkapital, Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, AS Bambona, Jääaja keskus, SA Tartu Sport, Orkla AS, E STuudio koori- ja tantsukool, Vudila, Tartumaa Spordiliit, Duo Sport.

Orienteeruv päevakava:

Kogunemine alates kell 9.15

Pidulik avamine kell 9.45

Spordipäeva sportlik osa kell 10.00

Spordipäevast osa võtnud lasteaedade autasustamine alates 11.30

Vaata juhendit siit

Tartu linna ja maakonna lasteaedad spordipäevale registreerimise tähtajad:

Tartu maakonna lasteaiad 1. november
Tartu linna lasteaiad 8.november

Registreeru alloleval vormil või tel +372 7 442 124


Võistluste kajastamine (fotod, videod)

Registreerumisega võistlusele "Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäev" kinnitab osavõtja nõusolekut nimetatud võistluse juhendiga ja lubab kasutada endast ürituse ajal tehtud fotosid ürituse propageerimiseks Tartu Spordiselts Kalevi kodulehel, Facebooki lehel, Instagramis ja meedias.

Võistluste korraldaja
Tartu Spordiselts Kalev (Turu 8), tartukalev@tartukalev.ee
Peakohtunik: Reeta Parts, reeta.parts@tartukalev.ee

Registreeru siin

Email again: