Võistlused ja üritused

Tartu meistrivõistlused lauatennises

JUHEND

NB! Alates 29.10.2021 laieneb maski kandmise kohustus kõikidele siseruumis toimuvatele tegevustele, sh kontrollitud tegevustele. Maski ei pea kandma alla 12-aastased isikud ning olukordades, kus see ei ole mõistlik, nt sportimise ajal.

Sportimine, treenimine, spordivõistlused (edaspidi tegevus)on lubatud ainult COVID-19 vastu vaktsineeritud või COVID-19 haiguse läbipõdenud täiskasvanutel.

Spordi- ja liikumisüritused on alates 12. eluaastast lubatud vaid tõendi alusel. 12–17-aastased võivad spordi- ja liikumisüritustel osaleda ka negatiivse PCR või antigeeni kiirtesti alusel, 18-aastased ja vanemad võivad eelnevates tegevustes osaleda üksnes COVID-19 haiguse läbipõdemise või vaktsineerituse tõendi alusel.
Nõue ei kehti alla 12-aastastele ja kuni 18-aastastele (kaasa arvatud), kes õpivad üldhariduskoolis või kutseõppeasutuses, ning kellel puuduvad haiguse tunnused, erivajadustega isikute tegevustele ja riigi sõjalise kaitse või siseturvalisusega seotud tegevustele.

Tõend tähendab:

  • 12–17-aastase isiku puhul COVID-19 haiguse läbipõdemist, vaktsineeritust, vaktsineerituga võrdsustatust ja SARS-CoV-2 RT-PCR või SARS-CoV-2 antigeen-RTD testide negatiivseid tulemusi.
  • Täisealiste puhul COVID-19 haiguse läbipõdemist, vaktsineeritust, vaktsineerituga võrdsustatust.

Eesmärk

Selgitada Tartu linna meistrid lauatennises ja üldine paremusjärjestus üksik- ja paarismängus nii noorte kui ka täiskasvanute hulgas.

Aeg ja koht
Tartu linna meistrivõistlused lauatennises toimuvad 21. novembril 2021. a Turu tn spordihoone I saalis (Turu 8, Tartu). 

Ajakava
Noorte- ja juunioride klass algusega kell 11.00
Mehed ja naised (täiskasvanud) algusega kell 15.00

Osavõtjad
Osa võivad võtta kõik Tartus treeningutel käivad lauatennisistid. Oma tervisliku seisundi eest vastutab iga võistleja ise.

Autasustamine
Täiskasvanutel autasustatakse võistluste 3 parimat igas mänguliigis medali ja diplomiga.
Noorteklassis selgitatakse täiendavalt välja 3 parimat noormeest ja neidu väljaspool vanuseklasse ja autasustatakse mänguliigis medalitega, ülejäänuid diplomiga. Iga vanuseklassi parim poiss ja parim tüdruk saab medali. Paarismängud toimuvad kõikidel noorte vanuseklassidel koos ja autasustatakse kolme parimat tüdrukute-, poiste-  ja segapaari medali ja diplomiga.

Registreerimine ja osavõtutasu
Eelregistreerimine 18. novembrini e-posti aadressil aleksandr.kirpu@tammegymnaasium.ee
Osavõtutasu täiskasvanutele 7€. Osavõtutasu saab maksta kohapeal sularahas.

Võistluste täpse juhendi leiad siit

Võistluse korraldaja
Tartu Spordiselts Kalev (Turu 8, Tartu), tartukalev@tartukalev.ee
Svea Onno, svea.onno@just.ee, tel +372 529 1581
Peakohtunik: Aleksandr Kirpu

Võistluste kajastamine (fotod, videod)
Registreerumisega võistlusele "Tartu MV lauatennises" kinnitab osavõtja nõusolekut nimetatud võistluse juhendiga ja lubab kasutada endast ürituse ajal tehtud fotosid ürituse propageerimiseks Tartu Spordiselts Kalevi kodulehel, Facebooki lehel, Instagramis ja meedias.